Embed

REFERANDUM İPTAL EDİLMELİ, SAHTE OLAN A.PTALLARI K.ANDIRMA P.ART

Sunday’s questionable referendum results in Turkey, offers Erdogan the opportunity to declare himself the ultimate Sultan of Turkey. When that happens it would be the death of democracy in Turkey and replaced by a dictatorship with many incarcerations of innocent citizens but would also trigger the execution of Erdogan’s perceived enemies. He vowed to bring back the death penalty. Why would he do that if he does not have sinister intentions in mind?

16 Nisan günü gerçekleşen halkoylamasında, kendisini TBMM iradesinden üstün gören YSK’nın mühürsüz pusula ve zarf kullanımıyla ilgili hukuk dışı kararları, Türkiye’nin bir bölümünde sandıklar açıldıktan sonra uygulamaya geçirilmiş, referandum sonuçları halkın gerçek iradesini yansıtmaktan uzaklaştırılmıştır. 

Bütün dünya Bunun FETO ile dostluğunu ve Senaryo bir Darbe ile kendini HALİFE ve DİKTATÖR ilan edebilmek için,RETÖ terör örgütü Polis devleti ve AKP Cumhurbaşkanı olmak için Kendisine karşı çıkan herkesi Gazeteceiler dahil TERÖRİST diye içeri atabilecek ve Türkiyede DEMOKRASİYİ öldürecek %51.4 lük bir destegi olan,ama kendisini AKP nin değil Milletin Cumhurbaşkanı sanan bir Şizofren manyaklık sempomları gösteren tedaviye ihtiyaclı POLİTİKACI dır.

 Erdogan as a Sultan – he is flying high and wants it all!

HSYK Başkanvekili Hamsici, mahkemedeki savunmasında şunları söylemişti;
“2011 yılındaki Yargıtay ve Danıştay seçimlerinde kimlerin seçileceğini belirlemek için, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Karaman’ın EMRİYLE, Genel Sekreter Mehmet Kaya’nın evinde toplandık. Evde FETÖ’cu diye bilinen Yüksek Yargıçlar da vardı.
Seçilecek kişilerin listesi FETÖ’cu Yargıçlar tarafından bize verildi.
Ertesi gün yapılan seçimlerde 108 Yargıtay üyesinin 107’si, Danıştay üyelerinin ise tamamı listedeki FETÖ’cular olarak seçildiler…”PEKI Bosbakan kimdi=Ne istediniz de vermedik diyen RETO...

 

 

Ataturk un Ezani Turkce okutmasi nasil oluyorda din karsitligiyla iliskilendirilebiliyor?
Ezan Arapca okunacaktir, baska dilde okunmasi gunahtir diye sacma bir anlayis olur mu?
Allah Arap Milliyetcisi, Baascimidir ki illa Ezanin Arapca okunmasini sart kossun?
Az biraz mantigini kullanan, aklini kullanan ve kafasini calistiran insan bunun farkina varir.Ezani anlamadan okumak veya okudugun sureleri anlamadan hafizlamak, Papagan ve maymunlasmakla esdegerdir.
Ezani illa Arapca okuyacaksiniz diyen bir Tanri olamaz.Birak ki,bunca calar saat ,cep telefonu alarmlari varken,bence Laik bir Ulkede sabah ve yatsi namaz ezanini hoparlorden okumak yasaklanmalidir.
Islam Arap topraklarinda ortaya cikmis olabilir, ama bu Ezanin Arapca okunmasini gerektirmez.
Ezan her dile cevrilebilir ve okunabilir.
Sahsen Ezan Arapca okunmalidir da israr edenlere bir soru; Kaciniz Ezanda neden bahsedildigini anliyorsunuz?
Kaciniz Ezanin Turkce anlamini sozluklere bakmadan biliyorsunuz?
Bilmediginiz bir dil yerine devletinizin resmi dili olan Turkce ile Ezan okunmasinda ki mahsur ne?
Ataturk ve arkadaslari Ezani Turkceye cevirerek size cok buyuk iyilik yapmislardir ama sizin gibi Arapcilar bunu anlamamakta her daim israr etmislerdir.

 

Tekke ve Zaviyelere gelince; Bu kurumlarin gerici olmasi, bu kurumlardan Seyh Sait gibi, Dervis Memed gibi asker katili Vatan hainlerinin cikmasi Tekke ve Zaviyelerin kapatilmasi icin yeterli bir sebeptir.

YUKSEK OLMAYAN ALÇAK SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINA HİTAPTIR.

18 Nisan 2017 günü sahte oylarla gerçekleşmiş DİKTATÖRLÜK HALK OYLAMASINDA

OY VERME İŞLEMLERİ TAMAMLANDIKTAN SONRAA,SAYIM İŞLERİ DEVAM EDERKEN,

ASK BAŞKANI, TARAFINDAN DUYURULAN ,HeNÜZ YAZILI OLMADIĞINA GÖRE,KESİNLEŞMEMİŞ OLAN,VE DOLAYISIYLE İTİRAZ EDİLEN SEÇİM KANUNU M.110,ve M.111 KARARLA, KANUNA AYKIRI OLARAK,SANDIK MÜHÜRÜ TAŞIMAYAN İKİBUÇUK MİLYON OY PUSULALARININ DIŞARIDAN GETİRİLDİĞİ KANITLANMALIU VE BU OYLARI GERÇEK SAYARAK YASAYA AYKIRI ALÇAKLIK YAPMIŞTIR.

BU HAKİM BOZUNTUSU AKP İŞBİRLİKCİSİ MEYMENETSİZ HERİFLER,

SEÇİM KANUNU 98.Cİ MADDESİ ve 101.ci MADDESİNE AYKIRI DAVRANAN ALÇAK SEÇİM KURUL BAŞKANLIĞI 

İŞBİRLİKCİ VATAN HAİNLERİNİN MAŞASI OLMUŞLARDIR.

BU BAKIMDAN BU HALK OYLAMASI VE RTE NİN DİKTATÖRLÜĞÜ İPTAL EDİLMELİDİR.

İŞSİZLİK %13 ENFLASYON İSE ÇİFT RAKAMLI İKEN

POŞETCİ AKP liler EVET DİYEREK MİLLET DEĞİL,SÜRÜ OLDUKLARINI KANITLAMIŞLARDIR.

16 Nisan 2017 tarihinde yapılan referendum sonuçları itibarı ile, YSK ya yapılan itirazlar dikkate alınmamış ve YSK bu tavrı ile Anayasal bir kurum değil de, şeriatçı yeşil gömlekli faşistlerin/Nazilerin reisi Tayyip’in havarisi rolünde olduğunu, makul ve geçerli itirazlara karşı alel acelei aldığı red kararı ile bir kez daha onaylamıştır.

 

Bizzat Anayasal bir kurum olan,  seçimin güvenliğinden, sonuçlarından ve adilliğinden sorumlu olan Yüksek Seçim Kurulu (YSK),  bütün geçerli belgelere, binlerce itirazlara rağmen, bütün dünyanın gözü önünde, alel acele aldığı bu kararla, kendisinin YÜKSEK DEĞİL,ALÇAK bir Anayasal bir Kurum olduğununa  karar vermiştir.  Bu karar ile, YSK, Türkiyeyi çiftliği sanan, şeriatçı yeşil gömlekli reisin bir aparatı olduğunu ve  aynı zamanda esasında bir siyasi partiden çok bir anonim şirket olan AKP’nin bir yan kolu olarak hareket ettiğini  bir kez daha göstermiştir.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !