Embed

İŞTE GAZETECİYE TUTUKLAMA VEREN NONOŞ BEKİR HAKİMİ

NONOŞ BEKİR İLE RTE nin BOROZAN BAŞVEKİLİ BİNALİ nin ADALET DİYE SAVUNDUKLARI İŞTE BU...

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu için tutuklama kararı veren hakim Ali İhsan Horasan'la ilgili bomba bir fotoğraf gündeme düştü. Fotoğrafı ortaya koyan da CHP'li Muharrem Erkek oldu. Konuyu meclis kürsüsüne kadar taşıyan Erkek, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali İhsan Horasan ile ilgili bomba iddialarda bulundu.

Kripto FETÖ'cülere dikkat çeken CHP Milletvekili Muharrem Erkek, hakimle ilgili şunları anlattı;

-"Bu davaya bakan 14. Ağır Ceza Mahkemesinin Başkanı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde görev yaptı. 7 Haziran genel seçimlerinden önce Bayramiç'te bir yemek yiyor, bir rakı sofrası. Fotoğraf çektiriyorlar. Masada biri Rabia işareti yapıyor. Herkesin önünde rakı kadehi, bu hâkimin önünde de rakı kadehi ve fotoğraf çeken kişi daha sonra bunu sosyal medyada paylaşıyor. Masada AK PARTİ Sayın Grup Başkan Vekili Bülent Turan'ın resmi de var. Kendisinin bilgisi yoktur ama resmi var masada. Rabia işareti yapan bir kişi, hâkimle masada rakı içiyor. Niçin anlatıyorum bunları? Acaba hâlâ yargıda, hâlâ içinizde, hâlâ her yerde kripto FETÖ'cüler mi var? Şimdi ben soruyorum: Bu kadar siyasallaşmış bir yargıç 14. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı yapılıp böyle bir davaya nasıl bakabiliyor?"

ADALET TERAZİSİNİN DENGESİNİ BOZUP KAYDIRAN  VE ADALET KELİMESİNDEN RAHATSIZ OLAN NONOŞ BEKİR GİBİ BİR ADAMDAN DEĞİL BAKANKÖR MAHKEME MÜBAŞİRİ BİLE OLMAMALI... KANAATİNDEYİM.

CHP liderinin yürüyüşü bu sabah 08.00'de başladı. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler Kahramankazan'a doğru yürüyor. Kılıçdaroğlu'nun yanındakiler dikkati çekti. AKP kurucularından olan ve partiyle yolları ayrılan Fatma Bostan Ünsal ile eşi Mazlumder'in eski başkanı ve eski AKP Adıyaman Milletvekili Faruk Ünsal, 2 Mayıs 1999'da TBMM'de and içme törenine başörtülü gelince Meclis'ten çıkartılan Fazilet Partisi milletvekili Merve Kavakçı'nın eşi olan KHK ile üniversiteden ihraç edilen Prof. Cihangir İslam da yürüyüşe katıldı.DEMEK ADALET YOK DİYEN SADECE HALK PARTİSİ DEĞİL...

TERÖRLE MÜCADELENİN TEHLİKELERİNİ BİZ ABD den mi öğreneceğiz?

ABD İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye'deki ABD vatandaşlarını uyararak, Şişli ve Mecidiyeköy'de terör saldırısı ihtimalinin mevcut olduğunu söyledi.

Twitter üzerinden açıklama yapan ABD Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk İşleri Bürosu, İstanbul Başkonsolosluğu'nun İstanbul'daki bazı bölgelerdeki ABD vatandaşlarını olası terör saldırılarına karşı uyardığını duyurdu.

ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nun açıklamasında ilk kez, semt isimlerinin yanı sıra sokak ismine de yer verildi. Açıklamaya göre, ABD vatandaşlarının Şişli'deki Ağaoğlu Sokak'tan 'uzak durması' isteniyor.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !