Embed

FETÖCÜ NONOŞ BEKİR& RTE,A.DALETSİZ K.UMPASLAR P.ALYAÇOLARIDIR

https://www.facebook.com/DusunenPalyacolar/videos/1291948274199819/

BİLİNEN ,TEDBİR ALINMAYAN KONTROLLU DARBE SIRASINDA MİLLETİ SOKAGA ÇAĞIRAN RTE SUÇSUZ,AMA ANAYASANIN 25.ci Maddesine göre YAZI YAZAN GAZETECİ VE AKADEMİSYENLER , SÖZCÜ GAZETESİ FETÖ cü ama SÖZDE ADALET BAKANKÖRÜ NONOŞ BEKİR ile "NE İSTEDİLER DE VERMEDİK DİYEN A.daletsiz K.umpaslar P.alyaçolarının CUMHURBAŞKANI KASIMPAŞA ÇOPARI RTE SUÇSUZ İSE,O ADALET KERHANEDE DEMEKTİR.

BAŞVEKİL BİNALİ  EFENDİNİN ÇOK ÖĞÜNDÜĞÜ DUBLE YOLLARINDA  NEDEN HERGÜN TRAFİK CANAVARI YİRMİ KİŞİ ÖLÜYOR?

FETÖ KONTROLLU DARBESİ İLE İLGİLERİ RESİMLİ FETO İLE YEMEK YİYEN FEHMİ KORU VE BURHAN KUZU VE BENZERLERİ SİYASİ AYAK OLARAK NİYE  TUTUKLANMIYOR?

AMA CUMHURİYETİ KURAN 93 SENELİK EN KÖKLÜ SİYASAL PARTİSİ HALK PARTİSİ BAŞKANININ BARIŞCIL VE DEMOKRATİK ADALETİ PROTESTO YÜRÜYÜŞÜ AKILSIZCA KINAYAN 15 YILDA ÜLKEYİ DARMADUMAN EDEN RANTCI DEVLET MENSUPLARI BOŞBOĞAZLIK ETMİYOR MU?

Kendisini Değerli bir devlet adamı Sanan Adalet KörBakanı Nonoş Bekir Bozdağ’ın, "Bu uygulamalar Türkiye’nin hukuk devleti olduğunun göstergesidir. Kimseye imtiyaz tanınmamaktadır. Birilerine imtiyaz tanındığı şeklindeki sözler, Türk yargısına yapılmış en büyük hakarettir" sözüne inanmak istiyorum.
 
Adalet Bakanı’nın sözlerinin gereğinin mahkemeler tarafından yerine getirilmesini bekliyorum.
 
Bunun yolu adaletin herkese eşit olarak tecelli ettiğinin gösterilmesinden geçiyor.
 
Adaletin damatlarla ve talimatlarla imtihanını yaşıyoruz.

 

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !